میشولک

سلامت پزشکی جباری منفی اعلام شد /قرارداد مجتبی منتفی است؟!+عکس

۵ مرداد ۱۳۹۶


 #

به گزارش سایت برای من، مجتبی جباری پس از کش و قوس‌های فراوان نهایتا با استقلال به توافق رسید و حتی در نهایت تعجب قرارداد ۲ ساله بست!

اما حضور این بازیکن بدون دادن تست پزشکی باعث ناراحتی دکتر نوروزی از مدیران این باشگاه شد و این داستان تا آنجا ادامه پیدا کرد که این پزشک با سابقه استقلال تصمیم به جدایی از آبی‌پوشان گرفت.

بعد از این ماجرا همانطور که در عکس زیر مشاهده می‌کنید سید رضا افتخاری مدیرعامل استقلال در تاریخ ۱۰ تیر اعلام کرد قرارداد مجتبی جباری در صورتیکه او مورد تأیید تست پزشکی قرار نگیرد، منتفی است.

در اردوی ارمنستان نیز شایعه شد که جباری به دلیل مصدومیت نمی‌تواند در تمرینات گروهی شرکت کند و علیرضا منصوریان سرمربی استقلال هم گفت هرچه کادر پزشکی بگوید قبول دارد اما از آنها خواست فضای نشاطی که به وجود آمده را از بین نبرند!

در هر صورت، مجتبی جباری هفته گذشته در مرکز پزشکی ایفمارک حضور پیدا کرد و تست‌های سلامت را انجام داد. اما حالا خبر می‌رسد این مرکز در نامه‌ای به باشگاه استقلال اعلام کرده سلامت پزشکی جباری مورد تأیید این مرکز نمی‌باشد. ایفمارک در نامه خود به مصدومیت زانوی این بازیکن اشاره کرده و گفته در صورتیکه او در یک ۹۰ دقیقه کامل به میدان برود، دیگر نمی‌توادند چند بازی در اختیار تیم باشد.

نکته جالب اینجاست که این بازیکن قراردادی به مدت ۲ سال بسته و نه یک سال! که دلیل آن را باید مدیران استقلال حتما توضیح دهند.

حالا باید دید آیا افتخاری بر سر حرف خود که گفته بود اگر سلامت جباری مورد تأیید قرار نگیرد، قرارداد منتفی است، خواهد ماند و باید ماجرا جباری و استقلال را پایان یافته دانست، یا اینکه این وعده تیری بود در تاریکی برای ساکت کردن انتقادات از قرارداد بدون حساب و کتاب!