سیگار ۱۰۰ هزار تومانی مخصوص لاکچری ها

سیگار 100 هزار تومانی مخصوص لاکچری ها

میشولک : می‌گویند تفریح جدید بچه‌پولدارهای تهران است؛ همان‌ها که آخر لاکچری‌بازی هستند، می‌گویند همان‌ها حالا سیگارهایی می‌کشند از جنس طلا!

چند روز است که یک تصویر بی نام‌ و نشان درفضای مجازی دست ‌به دست می‌شود،‌ تصویری از یک سیگار که می‌گویند از ورق طلا ساخته‌شده و نخی ۵۰ هزارتومان در تهران معامله می‌شود! ما دنبال این تصویر را در همین فضای مجازی می‌گیریم ، از چند جا پرس‌وجو می‌کنیم و بالاخره در اینستاگرام می‌رسیم به چند صفحه با فالوورهای زیاد که علاوه‌ بر سیگارهای طلا، کالاهای دیگری هم از جنس طلا می‌فروشند؛ از پستانک و شیشه شیر گرفته تا فندک و خودکار و جاسوئیچی.

سیگار 100 هزار تومانی مخصوص لاکچری ها

کمی که بیشتر جستجو می‌کنیم به ورق‌های پاسور و ادکلن‌های طلایی هم می‌رسیم؛ کالاهایی که رواج‌شان باعث شده کاربردهای متفاوت‌تری برای استفاده از عنصر طلا در جامعه بوجود بیاید. پدیده‌ای مغایر با سبک زندگی اسلامی – ایرانی که می‌تواند از همین ابتدا زنگ هشدار را برای مسئولان فرهنگی کشورمان به‌صدا در بیاورد. کالاهایی آن‌ور آبی که حالا پایشان به جامعه ما هم بازشده و خیلی‌ها برای خریدشان وسوسه می‌شوند؛ آنقدر که دوشبکه مجازی پرطرفدار این‌روزها، یعنی اینستاگرام و تلگرام، پرشوند از تبلیغات خریدو فروش‌شان.

سیگار 100 هزار تومانی مخصوص لاکچری ها

در زندگی لاکچری‌بازها سه کلمه حرف اول و آخر را می زند: تجملاتی، لوکس و اشرافی!آنوقت هرکالایی که در مثلثی که این سه کلمه ساخته‌اند قراربگیرد، خواسته یاناخواسته به زندگی لاکچری‌بازها هم راه پیدا می‌کند؛ حتی اگر مورد نیازشان نباشد.