میشولک

مدل های جدید جلو مبلی ۲۰۱۷

۳۰ آبان ۱۳۹۶


جلو مبلی های شیک و جذاب جدید که برای زیبایی دکوراسیون داخلی منزل شما تهیه شده اند. از این مدل ها میتوانید ایده بگیرید و در طراحی کمک بگیرید.

مدل های جدید جلو مبلی 2017

جلو مبلی

میز جلو مبلی یکی از بخش های مهم اتاق نشیمن است که باید در میان یک دست مبل بسیار شیک و زیبا یک جلومبلی زیبا باشد که تکمیل کننده زیبایی دکوراسیون داخلی خانه شما است.

شاید انتخاب و ست کردن جلو مبلی با مبل ها کار ساده ای نباشد و به کمی خلاقیت و سلیقه نیاز داشته باشد. در این بخش از مجله میشولک مدلهای جدید جلو مبلی های سال ۲۰۱۷ را برای شما انتخاب کرده ایم. با ما همراه باشید…

مدل های جدید جلو مبلی 2017

ست جلومبلی با مبل به رنگ بنفش و یاسی رنگ

مدل های جدید جلو مبلی 2017

جدیدترین مدل های میز جلومبلی و میز عسلی در طرح های مختلف

مدل های جدید جلو مبلی 2017

جلومبلی طرح چوب

مدل های جدید جلو مبلی 2017

میزهای جلومبلی و یا میز وسط مبلمان جزء لاینفک چیدمان مبل در منازل می باشد.در واقع می توان گفت میزجلومبلی یکی از صمیمی ترین و دوست داشتنی ترین لوازم کنار مبلمان محسوب می شود.

مدل های جدید جلو مبلی 2017 مدل های جدید جلو مبلی 2017

زمانی که روی مبلمان منزلتان نشسته اید، میزجلومبلی به عنوان کانون مرکزی چیدمان در منزلتان محلی برای جمع شدن افراد خانواده و یا مهمان ها می باشد. از آنجایی که این میز به عنوان کانون مرکزی چیدمان چه در کنار مبل راحتی و چه در کنار مبل کلاسیک می باشد. بنابراین تزیین این میز با لوازم دکوری مناسب، نشیمن منزلتان را زیباتر از قبل جلوه می دهد.

مدل های جدید جلو مبلی 2017مدل های جدید جلو مبلی 2017