میشولک

پروژه بیمارستان عمومی کامل همراه با سه بعدی

۱۱ فروردین ۱۳۹۷


پروژه بیمارستان عمومی کامل همراه با سه بعدی

طراحی پروژه بیمارستان عمومی کامل همراه با سه بعدی کاری است که بسیار نیاز به دقت و حرفه کافی می باشد به دلیل اینکه در طراحی ها باید به دقت به تمام ریز فضاها و جزئیات آن حتی نحوه قرار گیری درب ها نیز با حساسیت تمام طراحی و ترسیم شود. از آنجایی که طراحی بیمارستان نیاز به بررسی موارد و پلان های بیشتری می باشد ما نیز در سایت پی سی تی نمونه های بسیاری بیمارستان و کلینیک وجود دارد و در پست فعلی پروژه بیمارستان عمومی کامل همراه با سه بعدی بررسی و خدمت شما ارائه می گردد.

پروژه کامل بیمارستان عمومی همراه با سه بعدی

پروژه بیمارستان ارائه شده در این مطلب نمونه بسیار زیبا و حرفه ای می باشد که با داشتن ویژگی و استاندارد های طراحی بیمارستان باعث شده به نوبه خود منحصر به فرد باشد . در عکس پروژه همانطور که مشاهده می کنید فرم و ایده حجم بیمارستان بسیار زیبایی جلب توجه می کند که این خود باعث ارائه عالی می شود. و در ادامه نیز با عکس ها و جزئیات بیشتر پروژه بیمارستان عمومی آشنا می شوید.

 

ترکیب فرم طرح

همانطور که در بالا گفته شد فرم و ایده حجم بسیار زیبای طرح از ترکیب فرم نامنظم و منظم می باشد و تمام فضاهای بیمارستان به محوریت یک شش ضلعی که می توان این فضا را به عنوان چشم بیمارستان معرفی نمود.و قسمت های دیگر آن نیز که عمدتا به صورت مسطتیل می باشد به حول این شش ضلعی مابقیع فضاها را تشکیل می دهند.

 

در اطلاعات دانلود این پروژه بیمارستان عمومی کامل همراه با سه بعدی فایلهای زیر موجود می باشد:

  • فایل اتوکد که دارای ( پلان و برش و سایت پلان پروژه بیمارستان می باشد قرار دارد )  -فرمت dwg
  • فایل سه بعدی اسکچاپ بهمراه کامپوننت ها – فرمت skp
  • عکس پوستر زیبا و حرفه ای

برای مشاهده نمونه های دیگر بیمارستان و کلینیک می توانید موارد زیر را نیز بررسی کنید :

نمونه پلان و جزئیات

پلانهای ترسیمی طرح

  • سایت پلان
  • پلانهای طبقات
  • پلانهای مبلمان
  • برش ها همراه با کد ارتفاعی