حلقه ی دستمال


خرید محصول

حلقه ی دستمال

 

هنگامی که میزبان مهمانی شام باشید، مهمانان خواه خانواده باشند یا دوستان و یا چندتن از همکاران، مطمئنا دوست دارید همه چیز بی نقص و زیبا باشد.اگرچه غذا از همه مهم تر است ولی دکور میز یا سفره و چگونگی چینش آن یکی دیگر  از مواردی است که می تواند پذیرایی را کامل کند.حلقه ی دستمال گزینه ی خوبی برای تزئین و زیبایی بیشتر میز می باشند.

 

 

در فرهنگ ایرانی ما استفاده از دستمال سفره چندان رایج نیست و معمولاً عادت داریم به جای دستمال سفره از دستمال کاغذی در حین غذا استفاده کنیم. این کار به محیط زیست ما آسیب بسیاری وارد خواهد کرد. پس چه خوب است که سعی کنیم دستمال سفره را در فرهنگ خود جایگزین دستمال کاغذی نماییم.

 

 

دستمال سفره می‌تواند از جنس پارچه یا کاغذ باشد که عموماً از مدل پارچه‌ای آن استفاده میکنند.در مهمانی‌های رسمی چه خوب است که از دستمال سفره به جای دستمال کاغذی استفاده کنیم. برای این کار دستمال سفره‌ای که با رومیزی سازگاری داشته باشد بهترین گزینه است که با استفاده از حلقه ی دستمال آن را مرتب و شیک جلوه داده و زیبایی و جلوه ی آرایش میز و سفره ی خود را هرچه بیشتر کنید.

 

 

این حلقه های دستمال که از فلز ساخته شده اند، ظاهر زیبایی از مواد با پایان کرومی براق را نشان می دهند. هر حلقه دستمال یک دایره ی زینتی است که قطر آن را می توانید به اندازه ی دلخواه تنظیم کنید تا با دستمالهای مختلف با ضخامت و اندازه های مختلف متناسب شود.این حلقه های فلزی دستمال در دو رنگ نقره ای و طلایی با تمام رنگ ها هماهنگ می شوند و سبک شیک مینیمالیستی دارند که معاصر و تازه است. ایده آل برای تعطیلات، شام، و یا دیگر موارد مناسبتی خاص است. 

 


قیمت 6 عدد از این محصول 55000 تومان

خرید محصول

بهترین جراح زیبایی بینی و فک ، صورت در تهران

کلینیک جراحی زیبایی رکسونا

ارزانترین فروشگاه اینترنتی

بزرگترین فروشگاه اینترنتی

ارزانترین فروشگاه اینترنتی ایران

بزرگترین فروشگاه اینترنتی ایران

بهترین فروشگاه اینترنتی ایران

فروشگاه اینترنتی ارزان

فروشگاه اینترنتی خیلی ارزان

ارزانترین خرید اینترنتی

فروشگاه اینترنتی ارزان شاپ

ارزانترین فروشگاه اینترنتی

فروشگاه اینترنتی همواره تخفیف

فروشگاه تخفیفی آنلاین

فروشگاه اینترنتی ارزان فروش

ارزانترین فروشگاه اینترنتی

فروشگاه اینترنتی ارزان

ارزان ترین و بروزترین فروشگاه اینترنتی ایران

فروشگاه اینترنتی شیک

ارزان شاپ، ارزانترین فروشگاه اینترنتی